درباره زردکوه

نقطه آغاز هر رویدادی در دنیا خواسته است، حیات مجموعه ای از نیازها و پاسخ های طبیعی است که در کنار یک دیگر اکوسیستم زندگی مارا تشکیل داده اند. حوالی سال 1395، بنا شدیم تا زردکوه را در برابر سوال کجا پیداش کنم، تاسیس کنیم، داستان پیداش زردکوه به زمانی بازمیگردد که بازار فروش محصولات اورجینال در آشفته ترین حالت ممکن بسر میبرد. کاربر ایرانی میتوانست محصول خود را روی صفحات وب ببیند ولی امکان خرید و سفارش راحت کالا ممکن نبود. نیاز بازار به یک مرجع فروش حرفه ای که علاوه بر فروش، دغدغه ارضای نیازهای کاربر را داشته باشد بشدت احساس میشد.

اینجا پیداش میکنی!

این جمله ایست که روزانه و چندین بار بدنبال شنیدنش هستیم. ما برای سوال کجا پیداش کنم بعضی از نیازهایمان پاسخ های ثابتی داریم، اگر ماده غذایی میخواهیم، احتمالا نزدیکترین سوپرمارکت جواب سوال ما خواهد بود، یا برای اقلام دارویی معمولا پاسخ ها دراگ‌استور مورد اعتمادمان است.

آیا تابحال بدلیل ثابت بودن بعضی از پاسخ ها فکر کرده اید؟

نیاز خرید و تامین کالا نه فقط عرضه مستقیم محصول بلکه عرضه صحیح خدمت است. موجودی کامل یک سوپرمارکت، اصالت کالای یک داروخانه و خدمات پس از فروش یک فروشگاه خودرو همگی از عناوینی هستند که اصالت خرید و آرامش ذهن ما را شکل میدهند.

کجا پیداش کنم؟ سوال ما زمانی بود که کالای اصیل، خوب و با کیفیت در سطح کشور مشاهده نمیشد، آشفتگی قیمت، عدم تامین کالا و عدم امکان دسترسی به موقع به محصول و از همه مهمتر نقص در ارائه خدمات فروش برازنده شخصیت و شان ایرانی همگی عناوینی از دغدغه های ما برای تامین کالا بودند.

اما امروز زردکوه تمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره، و فداکاری های بسیار نهفته، تا شما بدون دغدغه و آسان نسبت به تامین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.

مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار جهانی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. و قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود روش ها آسایش هرچه بیشتری شمارا در این زمینه فراهم آوریم.

انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم زردکوه در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.

نمایندگی مستقیم کمپانی ها

 شرکت آوای تجارت جهانبین نمایندگی مستقیم برندهای عرضه شده در زردکوه میباشد و کلیه محصولات عرضه شده در این فروشگاه مستقیما از طریق کانال نمایندگی تهیه شده اند. ازین رو مشتریان ما همواره از عرضه کالای اصلی و بروز در فروشگاه زردکوه اطمینان خاطر دارند.

پشتیبانی و مشاوره

متخصصان و کارشناسان زردکوه در دپارتمان های جداگانه همواره آماده مشاوره جهت راهنمایی شما میباشند، این مهم در جهت افزایش بازدهی خرید مشتریان و رفع نیاز واقعی آنها تامین شده است. خرید خوب و مطمئن دغدغه کلیه همکاران ما در تیم زردکوه از مرحله ارزیابی و خرید کالا تا توزیع و فروش آن میباشد.

واردات مستقیم و هوشمند

زردکوه با هدف واردات و عرضه کالای خوب و با کیفیت شکل گرفت و امروز متخصصان ما در دپارتمان های تخصصی در تلاشند تا بهترین کالاها از بهترین تولید کنندگان مطرح دنیا را در اختیار مصرف کنندگان در اقصی نقاط میهنمان قرار دهند. کیفیت و کارایی همیشه برای ما از مهمترین پارامترهای یک محصول بوده و کارشناسان زردکوه همواره قبل از عرضه هر کالا در بازار این موارد را به طور دقیق مورد بررسی و توجه قرار میدهند.

رعایت حقوق مصرف کننده

زردکوه همواره تلاش دارد تا در همه مراحل خرید از ارائه کالا تا خرید نهایی و ارسال کالا به مشتریان بهترین خدمات را ارائه کند. در این راستا همواره آسودگی خاطر مشتریان عزیز و انتخاب آگاهانه جزو اصول اولیه طراحی روند خرید برای زردکوه بوده است. از این‌رو ضمانت نامه ای تحت عنوان ضمانت بازگشت وجه و کالا برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده تا تجربه خرید هرچه بیشتر موثر و دلپذیر باشد و آسودگی خاطر مشتریان گرامی برای خرید خوب تامین شود. شما میتوانید شرایط خرید و بازگشت کالا را در بخش مربوطه مشاهده کنید.

فروش تخصصی کالا

زردکوه از دپارتمان‌های مجزا با متخصصان و کارشناسان مجرب تشکیل شده که هدف آن رفع نیازهای روز مشتریان در گروه های تخصصی مربوطه است. ما تمام همت خود را بر آن داشته ایم تا بهترین ها را برای شما مشتریان گرامی عرضه کنیم و به دغدغه خرید کالای با کیفیت و کارا در جامعه تخصصی محصولات پاسخ دهیم. ازین رو شما همواره با گروهی تخصصی در ارتباط خواهید بود که نیازهای شمارا میفهمد و قادر به پاسخگویی به آنها است، مساله اساسی در زردکوه نه عرضه کالا بلکه رفع نیاز مشتری است، و از این بابت فروش علمی و تخصصی کالا از افتخارات ما می‌باشد.

خدمات پس از فروش و گارانتی رسمی

کلیه محصولات عرضه شده در زردکوه تحت نمایندگی مستقیم کمپانی تولید کننده انجام می شود، از این رو تمام محصولات عرضه شده طبق شرایط گارانتی تولید کننده که قابل مشاهده در وبسایت و روی پکیج کالاها شامل گارانتی هستند*. همچنین زردکوه به شما اطمینان میدهد بهترین خدمات پس از فروش، از تامین قطعات، تعمیر و جایگزینی کالای معیوب شما با کالای نو را طبق ضوابط و شرایط شرکت انجام دهد و از این بابت مشتریان گرامی نگرانی تامین قطعه و کالای مورد نظر خود را نخواهند داشت.

 * لازم به ذکر است شرایط گارانتی مطابق قوانین مندرج در بخش قوانین خرید و حقوق مشتری قابل ارائه می‌باشد