شرایط استفاده

موارد یاد شده در این صفحه قوانین و شرایط استفاده از خدمات وبسایت زردکوه برای کاربران گرامی و مشتریان عزیز می‌باشد. ورود کاربران به وبسایت زردکوه، عضویت یا خرید از این سایت به منزله آگاهی از این قوانین و همچنین پذیرفتن شرایط، قوانین و نحوه استفاده از خدمات زردکوه خواهد بود. این قوانین قابل تغییر بوده و ملاک قوانین روز در این صفحه است. کاربران با ثبت نام یا خرید از وبسایت زردکوه توافق میکنند که استفاده از سایت به معنای پذیرفتن محتوای این صفحه می‌باشد.

 1. کلیه فعالیت‌های جاری وبسایت زردکوه و شرکت آوای تجارت جهانبین مطابق با قوانین جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.
 2. کاربران یا مشتریان زردکوه که از خدمات سایت زردکوه به هر نحوی استفاده می‌کنند موظف به رعایت قوانین مرتبط به کاربر می‌باشند.
 3. عضویت و ثبت نام در زردکوه:
  مشتریان و کاربران زردکوه برای استفاده از وبسایت باید حساب کاربری جدید را از صفحه مربوطه ایجاد نمایند. کاربر موظف است اطلاعات صحیح و کامل اعم از اسم و نشان، شماره تلفن و آدرس دقیق پستی در هنگام ثبت نام یا در طول فرایند خرید به سایت ارائه کند. بدیهی است مسئولیت هرگونه مغایرت در این موارد به عهده کاربر بوده و هزینه‌ها و خسارات آتی وارده مستقیما متوجه کاربر خواهد بود و زردکوه هیچگونه مسئولیتی در قبال پیامدهای آن نخواهد داشت.
 4. حریم خصوصی:
  وبسایت زردکوه متعهد می‌شود کلیه اطلاعات کاربران اعم از آدرس پستی، نام و نشان و تلفن شخصی را نزد خود محفوظ بدارد، و کلیه مکاتبات و ارجاعات تلفنی و پستی را صرفا و مستقیما با خود شخص و توسط تلفن‌های رسمی و عوامل فروش و پشتیبانی شرکت انجام دهد. لازم به ذکر است تلفن‌ها و مبادی ارتباطی زردکوه مشخص بوده، و هرگونه سواستفاده از نام و اعتبار زردکوه متوجه فرد خاطی خواهد بود و زردکوه هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی و سایر مدعیات وارده بر این موضوع نخواهد داشت .
 5. محصولات ارائه شده:
  کلیه محصولات ارائه شده در وبسایت فروشگاهی زردکوه اصل بوده و مستقیما از کمپانی سازنده آن تهیه شده است. زردکوه اصالت و کیفیت کالاهای عرضه شده را تضمین می‌کند و طبق ضوابط و شرایط قانون حمایت از حقوق مصرف کننده به کاربر حق اعتراض و ادعا در مورد اصالت کالا را می‌دهد. زردکوه ضمن تضمین کیفیت و اصالت کالا، در صورت عدم احراز اصالت هزینه عودت و بازگشت وجه به کاربر را برعهده گرفته و پرداخت خواهد کرد.
 6. محتوای محصولات:
  کلیه محتواهای تخصصی شامل مشخصات و ویژگی‌های محصولات عرضه شده در زردکوه مطابق با مشخصات واقعی است، هرگونه مغایرت در محتوای ارائه شده با واقعیت محصول متوجه زردکوه بوده و کاربر حق دارد طبق قوانین عودت و بازگشت کالا، کالای درخواستی خود را به زردکوه بازگرداند. لازم به ذکر است تصاویر، رنگ‌ها و ویدیوهای ارائه شده برای محصولات زردکوه شامل موضوع مطابقت محتوا با کالا نمی‌شود، کالاهای عرضه شده می‌توانند با تغییراتی در جزییات ظاهری، رنگ بندی و سایر مشخصات با تصویر مربوطه مغایرت دشته باشند. ملاک برای انتخاب محصول صرفا مشخصات هر کالا می‌باشد.
 7. ضمانت بازگشت کالا:
  زردکوه طبق قانون حمایت از حقوق مصرف کننده قوانینی برای بازگشت کالا در شرایط متفاوت وضع کرده که کاربر می‌تواند در بخش رویه بازگشت کالا مطالعه نمایید. عضویت یا خرید از وبسایت زردکوه به منزله تایید قوانین فوق و آگاهی از آنها خواهد بود.
 8. ضمانت بازگشت وجه:
  مشتریان حق دارند در هرزمان به هردلیل قبل از ارسال سفارش، سفارش را کنسل کرده و درخواست عودت وجه کنند. همچنین زردکوه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف عرضه محصولات و یا لغو سفارشات اقدم کند. در این مورد کلیه مطالبات کاربران حداکثر تا 48 ساعت کاری به حساب آنها عودت داده خواهد شد.
 9. پشتیبانی فروشگاه:
  ساعات کاری زردکوه مندرج در صفحه تماس با ما ساعات کاری پشتیبانی خواهد بود، زردکوه با اولویت پاسخگویی به مشتریان در روزهای کاری و روزهای خاص که متعاقبا در وبسایت زردکوه اعلام می‌شود آماده پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات مشتریان گرامی خواهد بود. روزهای کاری زرد کوه شنبه تاپنج‌شنبه است و تعطیلات رسمی تقویم شامل روزهای کاری زردکوه نخواهد شد. کلیه مشکلات پیش آمده در طول روند انتخاب، خرید و تحویل کالا در اولین فرصت کاری قابل پاسخ‌گویی است. روزهای تعطیل در شمارش فرصت‌های اعلام شده برای اعلام مرجوعی کالا و مشکلات محاسبه نمی‌شوند و کاربر می‌تواند پس از تعطیلات نسبت به اعلام مشکل خود اقدام نمایید.
 10. گارانتی و خدمات پس از فروش:
  زردکوه به عنوان فروشنده و نماینده رسمی کمپانی محصولات ارائه شده در فروشگاه ارائه کلیه خدمات گارانتی محصولات طبق گارانتی ارائه شده توسط کمپانی تولید کننده متعهد می‌شود. این مورد شامل مواردی که در تحت تاثیر مسائل سیاسی و قوانین اقتصادی دچار نقص می‌شود نمی‌باشد. در مواردی که امکان محیا کردن شرایط گارانتی برای زردکوه نمی‌باشد، زردکوه ضمن ثبت درخواست مشتری در اولین فرصت نسبت به ارائه خدمات اقدام خواهد کرد.
 11. فاکتور فروش:
  فاکتور فروش به نام درخواست کننده که در هنگام ثبت نام اعلام شده صادر می‌شود، زردکوه به هیچ عنوان قادر نیست پس از صدور فاکتور اقدام به تغییر نام و مشخصات مندرج نماید، و طبق قوانین فروش تجاری فاکتور فقط یک‌بار صادر شده و امکان صدور فاکتور مجدد وجود ندارد.
 12. تحویل سفارش:
  کلیه سفارشات مطابق با رویه ارسال سفارش در قسمت ثبت و سفارش کالا انجام می‌شود و طبق درخواست مشتری ارسال خواهد شد. هرگونه پیامد ناشی از ارائه اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام و یا خطا در نحوه انتخاب ارسال کالا متوجه کاربر خواهد بود و کلیه هزینه‌های ناشی از این خطا به عهده کاربر است. زردکوه هیچگونه مسئولیتی در قبال سلامت کالا، تحویل کالا و هزینه‌های وارده در این مورد نخواهد داشت.
 13. تامین کالا:
  کلیه کالاهای موجود و ناموجود در وبسایت زردکوه تا قبل از تایید نهایی فاکتور متعلق به وبسایت زردکوه بوده و زردکوه هیچگونه تعهدی در قبال موجود ماندن، یا تهیه و موجود کردن کالای ناموجود به مشتریان ندارد. بدیهی است اولویت فروش کالا با تایید نهایی فاکتور خواهد بود و نگهداشتن کالا در سبد خرید وبسایت به معنای رزرو کالا نیست.
 14. مالکیت حقوقی:
  حقوق مادی و معنوی وبسایت زردکوه متعلق به زردکوه و شرکت آوای تجارت جهانبین است. هرگونه کپی برداری و استفاده علائم تجاری بدون اجازه و هماهنگی با عوامل شرکت نقض حقوق کپی رایت تلقی گردیده و از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد. استفاده از مطالب و محتوای تجاری سایت با ذکر منبع و آدرس دقیق مطلب بدون کپی برداری از الگو، قالب و شمای وبسایت زردکوه بلا مانع است.