رویه ثبت و سفارش کالا

 

هر کاربر برای ثبت و سفارش محصول نیاز به ایجاد حساب کاربری معتبر دارد. کلیه مشخصات حساب کاربری باید دقیق و کامل بوده و بنام شخص سفارش دهنده باشد، مکاتبات و تماس‌های زردکوه صرفا با شخص معرفی شده در حساب کاربری است و باید توجه داشته باشید که هرگونه خسارت و هزینه وارده در صورت مغایرت در این مورد متوجه کاربر خواهد بود.

دقت داشته باشید که افزودن کالا در سبد خرید به منزله رزرو یا خرید کالا نیست، و زردکوه هیچگونه تعهدی به موجود ماندن یا موجود کردن کالا نخواهد داشت.

تایید نهایی خرید صرفا با تایید سفارش و پرداخت فاکتورنهایی توسط کاربر ممکن است مگر در مواردی که پرداخت درب منزل انجام می‌شود.

پردازش کالا حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از تایید فاکتور انجام می‌گیرد، مدت زمان تحویل مرسوله پس از پردازش نهایی و تحویل به پست محاسبه شده و شامل مدت زمان انتظار برای پردازش کالا نمی‌شود.

 

روش‌های پرداخت

 

جهت رفاه حال مشتریان گرامی‌ زردکوه چند روش متفاوت برای پرداخت سفارش کاربران ارائه نموده است.

  1. پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینرنتی متصل به سایت. این روش برای کلیه کاربران دارای کارت اعتباری معتبر به همراه رمز دوم امکان پذیر است. به علت سهولت در پیگیری و پرداخت، همچنین سهولت در رفع مغایرت پیشنهاد زردکوه استفاده از پرداخت آنلاین بجای سایر روش‌های پرداخت می‌باشد.
  2. پرداخت در محل در صورت انتخاب پست سریع TPG
  3. پرداخت غیر حضوری از طریق شماره کارت یا حساب بانکی و هماهنگی با کارشناسان فروش زردکوه