رویه ارسال سفارش

زردکوه با شناخت بر حساسیت‌ها و خواسته‌های مشتریان گرامی و شناخت اصول استاندارد حمل و تحویل کالا همواره در تلاش بوده تا رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را بدست آورد. از این‌رو سیستم ارسال و تحویل کالای زردکوه با تلاش روزمره کارشناسان زبده این شرکت همواره در اختیار مشتریان بوده تا سفارشات به موقع و در سلامت کامل تحویل داده شوند.

لازم به ذکر است کلیه سفارشات درخواستی مشتریان گرامی پس از پردازش صرفا از انبارهای اصلی خود شرکت ارسال شده، و زردکوه برای تامین کالا از هیچگونه واسطه ای استفاده نمی‌کند. شیوه‌های ارسال کالا در هنگام سفارش و پس از تایید اقلام مورد نظر شما به شرح زیر قابل انتخاب می‌باشد:

 

  1. پست جمهوری اسلامی ایران: در این مورد کالای سفارشی توسط پست سفارشی یا پست پیشتاز ارسال می‌شود، هزینه ارسال کالا در زمان تایید سفارش نمایش داده خواهد شد. تحویل پست سفارشی برای کلیه مشتریان با توجه به موقعیت جغرافیایی بین 3 تا 5 روز کاری برای پست سفارشی و بین 2 تا 4 روز کاری برای پشت پیشتاز خواهد بود. پس از ثبت و تایید سفارش توسط کارشناسان فروش، همکاران ما در فروشگاه زردکوه بسته ارسالی را از انبارهای شرکت به شرکت پست تحویل داده و کد رهگیری مرسولات در پنل فروشگاه زردکوه قابل دسترس خواهد بود.
  2. پست تیپاکس: برای مشتریان گرامی که تحت پوشش خدمات پست خصوصی تیپاکس هستند امکان ارسال محموله پستی از این طریق محیا شده است. مشتریان گرامی دارای آدرس پستی در محدوده بافت شهری می‌توانند بسته پستی خود را در زمان حداکثر 48 ساعت درب منزل دریافت کنند، برای عزیزان خارج از محدوده‌های شهری و پست سریع تیپاکس امکان انتخاب تحویل حضوری درب نمایندگی وجود خواهد داشت، مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی نزدیکترین شهر بسته پستی خودرا تحویل بگیرند. قابل ذکر است در حال حاضر خدمات پست سریع تیپاکس برای 80 شهر دارای حداقل زمان 36 ساعته می‌باشد، برای شهرهای دومسیره و یا راه دور این خدمات 48 تا 72 ساعته انجام خواهد شد.
  3. پست سریع TPG: با انتخاب پست سریع TPG در هنگام سفارش در صورت ارائه خدمات در محدوده مورد نظر شما ارسال کالا توسط سرویس TPG انجام خواهد گرفت. این سرویس با تضمین ارسال 24 ساعته کالا به اقصی نقاط کشور سفارش شمارا حداکثر پس از 24 ساعت از تایید سفارش به شما تحویل خواهد داد.